+48 724 950 700

Wycieczki do Zakopanego

Jednodniowa wycieczka do Zakopanego, którą możemy dla Państwa zorganizować, to doskonały sposób, by maksymalnie wykorzystać swój urlop w Małopolsce. Oferujemy Państwu odbiór z miejsca zakwaterowania, przejazd klimatyzowanym samochodem w obie strony oraz wsparcie kierowcy, który będzie również Państwa przewodnikiem w Zakopanem.

Opłata obejmuje:

  • odbiór spod miejsca zakwaterowania oraz przejazd w obie strony komfortowym, klimatyzowanym Mercedesem,
  • wysokiej jakości, elastyczną i doświadczoną obsługę,
  • wsparcie kierowcy, posługującego się językiem angielskim,
  • wszelkie koszty wynajęcia pojazdu, paliwa oraz parkingu,
  • transport z powrotem do apartamentu lub w dowolne inne miejsce Krakowa.

Możliwości oraz czas trwania wycieczki:

  • czas trwania: ok. 8-9 godzin (w tym przynajmniej 5 godzin zwiedzania w Zakopanem),
  • dostępność: codziennie.

Standardowy program wyjazdu: przystanek w Wiosce Chochołów po drodze do Zakopanego, zwiedzanie zakopiańskiego targu oraz przejazd kolejką na Gubałówkę (zakup biletów na miejscu – 25 PLN/6 EUR w jedną stronę), Krupówki, drewniany cmentarz Na Pęksowym Brzyzku, skocznia narciarska. W cenę wycieczki nie są wliczone bilety wstępu do żadnych obiektów na terenie Zakopanego.

W razie potrzeby możemy zmodyfikować standardowy program, by dostosować się do Państwa potrzeb.

Nasz kierowca oprowadzi Państwa po mieście, ale mogą Państwo również wynająć licencjonowanego miejskiego przewodnika posługującego się wybranym przez Państwa językiem.

Cena: 380 zł za osobę przy 2 osobach, 290 zł za osobę przy 3 osobach, 220 zł za osobę przy 4-6 osób oraz 180 zł za osobę przy 7-8 osobach.

W przypadku zainteresowania wycieczką z Krakowa do Zakopanego prosimy o kontakt z nami pod numerem telefonu 724 950 700 lub mailowo pod adresem booking@lemirapartments.pl.


U nas zrealizujesz bon turystyczny