+48 724 950 700

Pełna lodówka

Dzięki doskonale zaopatrzonej lodówce, którą na życzenie wypełnimy Państwa ulubionymi produktami, w naszym apartamencie poczują się Państwo jak w domu!

Wystarczy złożyć u nas zamówienie, podając liczbę osób, najpóźniej trzy dni przed planowanym przyjazdem. Jeśli zostało mniej czasu do przyjazdu, a mimo to chcieliby Państwo skorzystać z usługi – prosimy o wiadomość e-mailową, postaramy się mimo to spełnić Państwa życzenia.

Dzięki doskonale zaopatrzonej lodówce, którą na życzenie wypełnimy Państwa ulubionymi produktami, w naszym apartamencie poczują się Państwo jak w domu! Proponowany przez nas zestaw zawiera jajka, kiełbasę krakowską, łososia wędzonego, ser, masło, oliwę i mleko, świeże warzywa i owoce, dżem figowy, miód, jogurty i płatki zbożowe oraz pieczywo. Kawa, czarna herbata oraz sól i pieprz są już w apartamencie, podobnie jak wyposażenie kuchenne (garnki, naczynia, sztućce). Zamówienie prosimy złożyć najpóźniej na trzy dni przed planowanym przyjazdem.

Zestaw dla 1 osoby: 149 PLN
Zestaw dla 2 osób: 189 PLN

W celu zamówienia usługi „pełna lodówka” proszę pisać na booking@lemirapartments.pl lub zadzwonić na numer +48 724 950 700.

 


U nas zrealizujesz bon turystyczny